Upravit stránku
Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás touto cestou ubezpečit, že i během mimořádné situace nouzového stavu vyhlášeného v České republice, se naše společnost nadále věnuje výrobě a realizaci nasmlouvaných zakázek vůči svým zákazníkům.

Jak jsou realizovány zakázky do zahraničí?

• Zakázky do zahraničí, které nevyžadují montážní práce přímo u zákazníka, budou dodávány v dohodnutých termínech prostřednictvím mezinárodní dopravy.
  • Zakázky, u nichž jsou nasmlouvány i montážní práce, budou dodány k zákazníkům bez následné montáže. Ta bude realizována v okamžiku zrušení zákazu vycestování našich montérů do zahraničí.
  • Zároveň pracujeme na tom, abychom dočasně v zahraničí sjednali spolupráci s partnery, kteří budou schopni dočasný výpadek montážních prací přímo u našich zákazníků zabezpečit.

Zavedli jsme důležitá opatření

Chtěli bychom zároveň upozornit naše partnery, ať již z řad dodavatelů nebo zákazníků, že v areálu naší společnosti platí přísné dodržování základních hygienických opatření včetně povinného nošení ochranných zdravotních pomůcek, určených k zamezení šíření pandemie COVID-19.

Děkujeme za pochopení, a zároveň za dodržování výše uvedeného nařízení představenstva společnosti.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám!

• Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.