O společnosti M.A.S. Automation a.s.

Společnost M.A.S. Automation a.s. byla založena v České republice v roce 1996, kdy navazovala na dlouholeté působení svých zakladatelů v oblasti vývoje automatizační techniky v Německé spolkové republice.

Naše společnost disponuje:

• Výrobním závodem s výhodnou centrální polohou (50 km od Prahy)
  • Špičkovým vývojovým 3D pracovištěm (Solid Works)
  • Vlastní rozsáhlou výrobní kapacitou
  • Moderními výrobními technologiemi pro kvalitní a rychlé zpracování zakázek
  • Kvalifikovanými a motivovanými pracovníky (s jazykovým vybavením NJ/AJ)

Naše zkušenosti a stovky úspěšně realizovaných projektů z oblasti automatizace nám umožňují reagovat i na velmi specifické požadavky zákazníka.

Již od první poptávky doprovázíme projekty našich zákazníků a navrhujeme pro ně optimální řešení. Strategie a know-how zákazníka jsou pro nás inspirací a bází pro efektivní jednání. Spolu se zákazníkem dosahujeme nejlepšího řešení pro zvyšování efektivity výroby a úspory nákladů.

Nabízíme automatizovaná řešení pro:

Realizujeme kompletní systémová řešení i produktové dodávky k vlastnímu zapojení zákazníka. Specializujeme se na výrobky z nerez oceli, ale dle přání zákazníka můžeme nabídnou i lakované provedení.

Standardní provedení našich výrobků je konstruováno pro minimální údržbu a dlouhou životnost.

Používáme pouze kvalitní a osvědčené komponenty s celosvětovou servisní podporou. Instalace provádíme odborně a s co nejmenším omezením provozu našich zákazníků. Po dokončení projektu nabízíme zákazníkům spolehlivý a cenově příznivý after-sales servis.

Udělejte první krok a napište nám. Těšíme se na spolupráci!