Přeskočit na obsah

Nabídka řešení

Dopravniky Transportni technika

Paletizatory Paletizace

Automatizovane sklady
Balici stroje
Specialni reseni na miru

Nabízíme široké spektrum inovativního automatizovaného řešení. Disponujeme výhodnou centrální polohou výrobního závodu, špičkovým 3D pracovištěm, rozsáhlou výrobní kapacitou, moderními technologiemi a kvalifikovanými pracovníky. Díky stovkám úspěšně realizovaných projektů jsme nasbírali mnoho zkušeností, díky kterým flexibilně reagujeme všechny vaše specifické požadavky.

Poskytneme vám rozsáhlý modulový program pro transport palet, přepravních boxů a nádob. Takový, ze kterého je možno v krátké době konfigurovat individuální transportní trasy. Navrhujeme optimální koncepty pro horizontální či vertikální transport zboží. Dále poskytujeme nejvhodnější typ paletizačního zařízení dle konkrétních faktorů. V rámci automatického skladovacího procesu nabízíme například automatické sklady malých dílů, speciální regálové systémy pro zboží bez nosiče či regálové zakladače pro plné palety a těžké zboží. Níže si můžete také prohlédnout individuální řešení pro tvorbu nejrůznějších druhů kartonáže, skupinového balení do kartonů nebo plastových přepravek či balení složitějších tvarů produktů. Naši nabídku uzavírá speciální řešení pro vysoce individuální procesy, týkající se oblasti balení, paletizace, komisního zpracování a další manipulace s produkty.

Snažíme se, aby výsledkem našich společných projektů bylo to nejvhodnější řešení. Vaše firemní strategie a produktová nabídka je pro nás během vzájemné komunikace důležitou součástí, díky které dosahujeme těch nejlepších výsledků v rámci zvyšování efektivity výroby a zároveň úspor nákladů.

Nevíte si rady, jaké vybrat řešení? Poradíme vám