Přeskočit na obsah

Servis

Kvalitní servis a bleskurychlá pomoc? U nás samozřejmost!

Vždy jsme o krok napřed! Aneb čas nás jen tak nedožene…

Jsme schopní vám velmi rychle zajistit součástky a komponenty, které máme skladem. Disponujeme vlastní a moderní výrobní kapacitou, díky které jsme schopni dodat i specifické součásti. Vždy se snažíme o to, aby dodací doba byla co nejkratší.

Jsme flexibilní! Žádné hranice pro nás nejsou překážkou…

K dispozici je vám tým techniků, který je speciálně vyškolený. A nejen to. Rychle dokáží překročit hranice a během 24 hodin se dostanou na jakékoliv místo v Evropě a začít se servisní prací.

Servis a inspekce? Účinný prostředek proti poškození

M.A.S. produkty koncipujeme tak, aby vyžadovaly minimální údržbu. Bezpečného a bezporuchového provozu, nízkého opotřebení a prodloužené životnosti zařízení dosahujeme pravidelnou inspekcí a kvalitním servisem.

Kontaktujte nás! Zavolejte nebo napište na naši zákaznickou podporu

Tel.:         +420 321 338 827
Mobil:      +420 775 018 492
E-mail:     service@mas-as.cz

Nasloucháme vašim požadavkům…

Nabízíme vypracování individuálního plánu údržby tak, aby vyhovoval přímo vašim potřebám a preferencím. A to tak, aby nebyl ohrožen běžný provoz. Se souhlasem klienta přebírá M.A.S. odpovědnost za sledování pravidelných intervalů inspekcí a provádění příslušných servisních prací. Vytváříme kompletní zprávu pro klienta, ve které je shrnuta každá konkrétní inspekční prohlídka a servisní zásah.

Zajišťujeme pravidelný servis a údržbu, napište nám.