Upravit stránku

Společnost byla založena v České republice v roce 1996, kdy navazovala na dlouholeté působení svých
zakladatelů v oblasti vývoje automatizační techniky v Německé spolkové republice.

• Výrobní závod s výhodnou centrální polohou (50 km od Prahy)
  • Špičkové vývojové 3D pracoviště (Solid Works)
  • Vlastní rozsáhlá výrobní kapacita
  • Moderní výrobní technologie pro kvalitní a rychlé zpracování zakázek
  • Kvalifikovaní a motivovaní pracovníci (s jazykovým vybavením NJ/AJ).

Naše zkušenosti a stovky úspěšně realizovaných projektů z oblasti automatizace nám umožňují
reagovat i na velmi specifické požadavky zákazníka.
Již od první poptávky doprovázíme projekty našich zákazníků a navrhujeme optimální řešení.
Strategie a know-how zákazníka jsou pro nás inspirací a bází pro efektivní jednání.
Spolu se zákazníkem docilujeme nejlepšího řešení pro zvyšování efektivity výroby a úspory nákladů.

Automatizovaná řešení pro:

• vnitropodnikový transport (dopravníkové systémy)
  • finální balení (formovače lepenkových obalů, balicí stroje a linie)
  • paletizaci (paletizátory pro veškeré druhy produktu a palet)
  • třídění, skladování, komisní přípravu (regálové zakladače, depaletizační, třidící a vychystávací pracoviště)
  • zákaznicko-specifické procesy

Realizujeme jak kompletní systémová řešení, tak produktové dodávky k vlastnímu zapojení zákazníka.
Specializujeme se na výrobky z nerez oceli, ale dle přání zákazníka můžeme nabídnou i lakované provedení.
Standardní provedení našich výrobků je konstruováno pro minimální údržbu a dlouhou životnost.
Používáme pouze kvalitní a osvědčené komponenty s celosvětovou servisní podporou.

Instalace provádíme odborně a s co nejmenším omezením provozu našich zákazníků.
Po dokončení projektu nabízíme zákazníkům spolehlivý a cenově příznivý after-sales servis.