Přeskočit na obsah

Další krok k efektivní logistice? Balicí stroje

Chcete zvýšit efektivitu logistických procesů v rámci technologie balení? Pak jsou právě balicí stroje jedním z nejvhodnějších řešení. V současnosti jsou balící linky atraktivními zástupci té nejvýkonnější techniky. Ta je složena z konkrétních balících strojů, jejichž úkolem je co nejlépe zvládnout široké spektrum různých operací.

Chcete zvýšit efektivitu logistických procesů v rámci technologie balení? Pak jsou právě balicí stroje jedním z nejvhodnějších řešení. V současnosti jsou balicí linky atraktivními zástupci té nejvýkonnější techniky. Ta je složena z konkrétních balicích strojů, jejichž úkolem je co nejlépe zvládnout široké spektrum různých operací.

Balicí stroje. Co se za nimi skrývá?

Ačkoli se na to první pohled nezdá, jedná se o velmi složité stroje. Jednotlivé systémy mohou obsahovat také manipulační systémy, značkovací jednotky, řídicí a bezpečnostní prvky. Právě ty se komplexně podílejí na snížení úkonů, které by byly prováděny pomocí ruční práce.

Opatřit nestandardní výrobky kvalitním obalem, který zajistí různým produktům potřebnou bezpečnost, není jednoduchým krokem. K jejich usnadnění vám však pomůže vhodný výběr konkrétních balících technik nebo jejich kombinace.

Účel světí výslednou realizaci

Prvním a nejdůležitějším krokem, který musíte řádně promyslet, než se rozhodnete si konkrétní stroj pořídit, je stanovit účel, ke kterému má sloužit. Podstatnou roli hrají také produkty, se kterými budou stroje pracovat. Právě ty jsou výchozím bodem budoucí realizace.

Žádnou bariéru pro nás netvoří ani složité tvary. Jako jsou různě tvarované lahve, kanystry, kelímky a další rozličné nádoby.

Už promýšlíte, co je vaším záměrem? Pohybovat se můžete po rozmanité hranici jednotlivých typů balení. Ať už potřebujete zabalit palety či přímo zajistit palety nebo výrobky velkých rozměrů pomocí vázací pásky.

Zboží můžete také opatřit kartonovými krabicemi, které  skrývají riziko nekvalitně provedené výplně. A právě od tohoto by vás vhodně zvolený systém měl ochránit.

Pokud se rozhodnete pro fólie, máte opět na výběr. Zaujmout vás mohou třeba také teplem smrštitelné fólie. Pokud pro vás není vhodná žádná uvedená varianta, pak se nebojte kombinovat.

Hledáte individuální řešení pro tvorbu nejrůznějších druhů kartonáže? Pak se obraťte na nás, nabízíme rozmanitou nabídku takového řešení, které bude uzpůsobeno přímo na míru vašim požadavkům. M.A.S. tyto nabízí konkrétní řešení.

Balení do kartonů nebo plastových přepravek? Žádná překážka!

Stojíte-li před náročným úkolem realizace skupinového balení do kartonů nebo plastových přepravek, nemusíte se ničeho obávat, pokud využijete individuální řešení. Takového, ve kterém je nejlepší variantou spolehnout se na takové technické přístroje, jenž pracují efektivně, rychle a precizně. A co vám k tomuto technickému řešení nejlépe poslouží? M.A.S. poskytuje následující stroje.

Dbejte na ten nejkvalitnější materiál

Efektivitu vámi vybraného stroje zaručí především naplnění účelu, ke kterému byl stroj pořízený. Dalším krokem je vybrat ten nejvhodnější materiál. Silný, odolný a nepodléhající korozi.

M.A.S. balicí a kartonovací stroje vynikají skvělým provedením, které je kompletně antikorozní. Stroje jsou vyrobeny z kombinace materiálů jako je nerez ocel, hliník a plast.

Konkrétní zásilka vychází z individuálního řešení…

A proč je v současnosti důležité disponovat balicími stroji? Především široká rozmanitost a výběr takových strojů, které budou navrhnuty a sestaveny přímo pro konkrétní výrobní potřeby a specifickému účelu, který budou plnit. Tím dojde ke zlepšení vašich výrobních a logistických procesů.