Přeskočit na obsah

Efektivnější logistika díky využití speciálních řešení

Máme pro vás různé varianty různých speciálních řešení. Vybrat si můžete speciální transportní techniku, paletizátory, skladovou techniku nebo balicí stroje.

Logistika je jeden z nejnáročnějších procesů. Vše na sebe musí plynule navazovat, a to i v případě speciálního řešení. Proto upravujeme stroje dle vašich požadavků a přání. A to tak, aby procesy byly efektivnější.

M.A.S. vyvíjí řešení „na míru“. Naší specializací jsou návrhy individuálních procesů, a to v různých typech oblastí. Od balení, paletizace přes komisní zpracování, až po další možnosti manipulace s produkty. S námi tak můžete lehce třídit výrobky v kartonu, vratné přepravky, zabalit specifické produkty či si pořídit speciální stohovací zařízení.

Zabalte produkty rychle a bezpečně

M.A.S. nabízí individuální řešení pro tvorbu nejrůznějších druhů kartonáže od formovače kartonů, tray obalů až po uzavírače kartonů. Poskytneme i řešení pro skupinové balení do kartonů či plastových přepravek. Překážkou pro nás nejsou ani nepravidelné tvary lahviček, kanystrů, kelímků a jiných nádob.

Čas na kvalitní transportní techniku

Pokud potřebujete zefektivnit procesy v rámci vnitropodnikové logistiky, můžete si vybrat z různých typů programů pro transport palet, přepravních boxů a nádob, ze kterých lze nakonfigurovat individuální transportní trasy.

Navrhneme vám takové koncepty, které poslouží pro horizontální či vertikální transport zboží. Jejich základem jsou osvědčené komponenty a průběžná inovace.

Jaké produkty a služby nabízíme?

 • Válečkové, řetězové, pásové dopravníky
 • Otočné, rohové, podávací, odebírací a centrovací stanice
 • Zdvihací zařízení, včetně mezipatrových
 • Pojízdné vozíky
 • Stohovací/destohovací zařízení
 • Kontrola palet

A proč si vybrat právě nás? M.A.S. transportní technika vyniká stabilní konstrukcí s dlouhou životností a minimálními nároky na údržbu, která je nejčastěji vyrobena v nerezové kombinaci s hliníkovými komponenty či pozinkovanou ocelí.

S námi využijte každý centimetr

K tomu vám pomůže paletizátor, sloužící ke skládání zboží do předvolených formací a vrstev na paletu. Podle vašich potřeb, druhu a množství zboží navrhneme konkrétní typ paletizačního zařízení. Zvolit si můžete vrstvový paletizátor, portálový paletizátor tzv. Handling, robotický paletizátor či sloupový paletizátor.

A jaké další paletizátory vám můžeme nabídnout?

 • Paletizátor pro kartony a traye
 • Paletizátor pro přepravky (E1, E2, E3 …)
 • Paletizátor pro lahve, kanystry a podobné nádoby
 • Paletizátor pro pytle
 • Paletizátor pro sáčkové balení (např. balení mouky, cukru, soli atd.)
 • Paletizátor pro sudy a barely
 • Paletizátor pro mrazený prostor (do -30 °)
 • Speciální paletizátory pro specifické druhy zboží nebo specifické provozní podmínky

A to není vše. Vždy se snažíme poskytnout paletizátory, které budou uzpůsobeny přímo vašim podmínkám. Paletizátory mohou být vybaveny dalšími systémy.

A jak je na tom váš sklad?

Budoucnost patří automatickým skladovacím procesům. A i v tomto případě nabízíme řešení. Pro zboží menších rozměrů a nižší váhy nabízíme automatické sklady malých dílů. Pro zboží s vyhraněnými manipulačními body využijte speciální regálové systémy pro zboží bez nosiče. Pokud disponujete těžším zbožím, pak si vyberte regálové zakladače pro plné palety a další jiné těžké zboží.

Vždy se snažíme najít řešení

Vyberte si to nejvhodnější řešení. Společně tak zajistíme vhodný logistický proces, který je pro efektivní fungování vaší firmy důležitým pilířem. Zvolte si taková zařízení, díky kterým vylepšíte celkový proces fungování. Ale to není vše, rádi vám poradíme, jak tato zařízení zapojit do výrobního procesu, tak aby vám přinesla své benefity v plné míře.

Zaujalo vás speciální řešení? Napište nám!