Přeskočit na obsah

Regálové zakladače posunou logistický proces kupředu

Dosáhnout efektivně fungujícího logistického procesu se může stát velmi náročným úkolem, ne však nepřekonatelným. Volbou těch nejvhodnějších strojů a kvalitních součástí, jako jsou například regálové zakladače, se může stát prosperující logistika realitou, ze které budete těžit významné benefity.

Když nastane čas pro regálové zakladače

Úkolem regálových zakladačů je přemisťování zboží. A to od rozměrnějších palet, krabic až po různé další typy zboží. A taktéž jsou nezbytnou součástí různých typů skladů, nejčastěji vysokoregálových, kde obsluhují regálové police.

Regálové zakladače manipulují s materiálem ve výškách. A využijete je nejenom ve zmíněném vysokoregálovém skladu, ale svoji službu vám prokážou i v paletovém skladu a nezaleknou se práce ani v automatickém skladu malých dílů nebo v regálovém skladu různých typů.

Přímo na míru. Vyberte si řešení pro automatické sklady malých dílů, speciální regálové systémy pro zboží bez nosiče, či regálové zakladače pro plné palety a jiné těžké zboží. Dodáváme regálové zakladače v celonerezovém či lakovaném provedení. Takové, které díky stabilní koncepci vynikají naprosto přesnými pohyby. 

V čem regálové zakladače zefektivní logistický proces?

  • Bezpečnost je nadevše. A s tím vám stroje pomohou. S jejich pořízením dosáhnete zvýšení a dodržení bezpečného prostředí. Prostor skladu a jednotlivých uliček umožňuje zpravidla pohyb pouze jednoho vozíku, nehrozí tak střet s dalšími stroji.
  • Budete mít dokonalý přehled nejenom o konkrétním zboží, ale především o jeho pohybu, a to v jakékoliv fázi. Budete přesně znát umístění zboží a také kapacitu zaplnění skladu. Zkrátka, dosáhnete toho, že všechno bude mít své místo.
  • Díky regálovým zakladačům máte situaci neustále pod kontrolou. Protože je zboží stále viditelné, je manipulace komfortnější, rychlejší a přesnější. A zároveň snížíte riziko poškození zboží, regálového zakladače nebo regálu. Navíc zastanou práci ostatních pracovníků. Zredukujete pracovní síly na minimum a můžete tak dosáhnout vyšší produktivity.

Při navrhování řešení se snažíme seznámit s vašimi potřebami do těch nejmenších detailů. Protože právě ty rozhodují o tom, aby vše v rámci logistického procesu fungovalo přesně tak, jak má. A jednotlivé kroky procesu na sebe tak plynule navazovaly. 

  • Regálové zakladače vám umožní využít prostor skladu na maximum, téměř do posledního centimetru. A to nejenom v úzkých prostorech, ale také směrem do výšky. A s tím počítají i regálové zakladače, které ho naplno využijí.
  • Poskytneme řešení přímo pro vás a napříč širokým spektrem průmyslových odvětví. Ať už vlastníte internetový obchod, máte rozjetý byznys s technickými součástkami, či se naopak zabýváte textilními, kosmetickými, potravinovými nebo dalšími typy produktů.
  • Dostane se vám takového pomocníka, na kterého bude spolehnutí, a to za každé situace. Regálové zakladače jsou bezpečnou výpomocí díky velmi stabilní, kvalitní a propracované konstrukci. A nejen to. Dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. A to díky speciálním individuálním řešením, která budou vytvořena na míru vašim požadavkům.

Řešení, která mají přesah do budoucnosti

Technický svět se upírá kupředu nezastavitelným vývojem. Proto pro vás navrhujeme taková řešení, která se budou dokonale hodit nejen v současném provozu skladu, ale i budoucnosti, které ponecháváme prostor pro inovace a nová flexibilní řešení. Tak, aby automatizace vašeho skladu nezaostávala za moderním vývojem ani o jeden krok.

Je něco, co byste ještě chtěli znát o regálových zakladačích? Napište nám