Objevte benefity kartonovacích strojů

V rámci technologie balení mají své nezastupitelné místo kartonovací stroje. Moderní přístroje jsou nepostradatelnou součástí balících linek, díky kterým můžete zvýšit výkonnost své výroby a zvládnout široké spektrum různých operací. Objevte tak moderní svět balících technologií a o kvalitní zabalení vašich produktů bude dokonale postaráno.

Aby byly vaše výrobky zabaleny rychle a efektivně, pak je třeba zvolit ten nejvhodnější typ kartonovacího přístroje. Při výběru je nutné dbát na celkovou konstrukci a také materiál, ze kterého je stroj vyroben. Ten by měl být odolný a silný. Zkrátka musí přece jenom něco vydržet.

Na materiálu zkrátka záleží!

Naše přístroje jsou kombinací těch nejvhodnějších materiálů. Ty nejdůležitější části, jako je rám stroje a díly dotýkající se balených produktů, jsou vyrobeny z nerez oceli. Ostatní díly jsou pak vyrobeny z hliníku nebo plastu. Vzhled není všechno, i když v případě kartonovacích strojů hraje svoji důležitou roli. Proto jsou antikorozní, aby žádný ze strojů nepodlehl zkáze ani času.

Co dalšího hraje důležitou roli? Výkon

Neméně důležitou součástí kartonovacích strojů jsou mechanismy a součástky, díky kterým velmi rychle a komfortně přestavíte stroj na balení výrobků jiných tvarů a rozměrů. Zvýšení efektivity celého procesu přináší i vzdálený přístup pro diagnostiku poruch a SW podporu.

Jak kartonovací stroje zefektivní vaši logistiku?

• Zabalením širokého spektra výrobků.
  • Formováním trayů různých rozměrů a velikostí.
  • Jedná se o nenáročné stroje, které nevyžadují příliš náročnou údržbu.
  • Kvalitní pomocí, na kterou se můžete spolehnout.

Tvorba nejrůznějších druhů kartonáže? Žádný problém!

Nabízíme také individuální řešení přímo pro vás. Tak můžete nastavovat různé druhy a typy balení kartonáže dle vašich požadavků a potřeb. K tomu vám pomůže formovač kartonů, formovač tray kartonů a uzavírač kartonů. A co dokáže třeba takový formovač tray kartonů či jeho uzavírač?

• Formovače tray kartonů – jsou součástí výrobní linky. S nimi zabalíte produkty do speciálního balení tray kartonů. Zároveň se nemusíte ničeho bát, neboť je s produkty spolehlivě manipulováno a přistroj je bezpečně přesune a vloží do speciálních trayů.
  • Uzavírače kartonů –  usnadní balící proces, ale především vás při uzavírání balíčků chrání před zraněním. Vynikají tak speciálními a unikátními systémy, díly s pevnou a odolnou konstrukcí a technologií zamezující úrazu.

Láká vás skupinové balení do kartonů?

K tomu vám pomohou následující řešení:

• Balička do tray obalů čili balení otevřeného kartonu a plata.
  • Vkladač produktů do kartonu či přepravky.
  • Stroj pro kombinované balení.
  • Balička do kartonů do uzavřeného typu  Wraparound.

Chcete využít balení typu Wraparound? Skvělá volba!

Pod tímto termínem se skrývají různé typy přístrojů, zajišťující automatické skládání a formování papírových kartonů s víkem či bez víka. Toto balení je velmi vhodné pro široké spektrum výrobků, které mají pravidelný tvar. Od kosmetických produktů až po výrobky z potravinářského průmyslu, jako jsou balené nápoje a mléčné výrobky. A co víc si přát, než mít kvalitně zabalené produkty?

Toužíte po efektivně fungující logistice? Její součástí jsou různé druhy procesů, které by na sebe měly v rámci fungování celé společnosti plynule navazovat. A balení produktů patří mezi důležité součásti tohoto výrobního procesu. Zefektivněte tak balení produktů ještě dnes!