Přeskočit na obsah

Válečkový dopravník

Dopravníkové systémy slouží pro přepravu zboží a produktů ve výrobních firmách. Konkrétně válečkové dopravníky zajišťují nejčastěji horizontální transport celých balení nebo palet. Dopravníkové systémy jsou nedílnou součástí automatizovaných skladů, kde propojují jednotlivé části výroby: od místa, kde celý výrobní proces začal, přes balení a paletizaci výrobků, až po sklad, kde čekají na transport k zákazníkovi.

Válečkový dopravník je ve standardním provedení vyrobený z praktického nerezu nebo lakovaný, a motor má umístěný dle potřeby z boku nebo zespodu. Dále nabízíme široké množství speciálních provedení, od hygienického, se sklopným mechanismem až po typy s možností odběru vysokozdvižným či paletovým vozíkem. Dopravník také podle vašeho přání umíme vybavit svodidly, zarážkami, centrováním, přechodovými můstky či dorazy. Zkrátka čímkoliv, co usnadní a zefektivní přesun produktů napříč závodem.

Vedle válečkových dopravníků nabízí M.A.S. Automation také dopravníky řetězové a pásové. Podívejte se, jak vypadá takové komplexní řešení transportní techniky, bez kterého se současná logistika neobejde.