Přeskočit na obsah

Zakázka snů ve Švýcarsku

Jsou úspěchy, kterými stojí za to se pochlubit. Přes komplikace a omezení, kterým v této době všichni čelíme, jsem uspěli v náročném výběrovém řízení pro tradiční švýcarskou firmu Gustav Spiess AG. Otevřela se nám tak další cesta na atraktivní, leč velice konzervativní švýcarský potravinářský trh. Zároveň jde o největší kontrakt v historii M.A.S. překračující 4 miliony EUR, tedy více než 100 milionů CZK.

A o co že v projektu jde? Pro tradiční firmu Gustav Spiess AG, která proslula svými kvalitními masnými výrobky, budeme realizovat komplexní intralogistiku v novém výrobním závodě. Projekt zahrnuje téměř 800 metrů dopravníkových tratí, které propojí automatizovaný sklad na čisté plastové bedny tříděné dle typu s kapacitou 13.000ks, všechna výrobní pracoviště, automatizovaný chlazený regálový sklad hotových výrobků se třemi regálovými zakladači o kapacitě 7.000 pozic a inteligentní expediční pracoviště pro 100 bedýnek. To vše s výkonem oběhu 600 bedýnek za hodinu.

Úspěch je o to významnější, že budeme zakázku realizovat jako generální dodavatel! Na efektivním řízení celého toku spolupracujeme se švýcarským partnerem Rey Automation AG, který vyvíjí a implementuje špičkové warehouse managementy systémy pro automatizované sklady. Věříme, že úspěšná realizace nám pomůže k získání dalších zajímavých zakázek ve Švýcarsku.