Přeskočit na obsah

Slavíme další výrobní milník

V roce 2018 jsme se v čele s našimi techniky a konstruktéry postavili výzvě vytvořit koncepci automatizace skladového hospodářství pro automobilový průmysl. Bylo jasné, že stojíme na začátku dlouhé cesty výroby a optimalizace plně automatizovaného velkokapacitního skladu. Teď, po třech letech, jsme zdárně dorazili do cíle.

Úspěšně jsme dotáhli do konce finální etapu technicky sofistikovaného automatizovaného skladu u našeho klienta Magna Exteriors Nymburk. Jde o pomyslnou tečku za naší téměř tříletou spoluprací s klientem, který je předním světovým dodavatelem plastových součástí pro automobily. Konkrétně se jedná o přístrojové desky a zejména nárazníky, které odebírají značky jako Škoda Auto, BMW, VW, PSA a další zvučné značky. 

Automatizovaný velkokapacitní sklad nárazníků od M.A.S.

Výsledkem je komplexní systém, který celkem obsahuje 4 regálové zakladače, 6 regálů, množství dopravníků a několik výtahů s výstupními parametry vyskladnění požadovaného dílu každých 28 vteřin.

Poslední čtvrtá etapa rozšíření skladu v letošním roce zvýšila kapacitu skladového systému z 1270 na 2700 pozic. Těší nás, že i díky technologiím M.A.S. zůstává společnost MAGNA Exteriors leaderem a udává tempo na vysoce konkurenčním trhu automobilových výrobců.

Hledáte osvědčeného výrobce automatizovaných skladů?
Už nehledejte. Jsme vám k službám.