Přeskočit na obsah

Konference Automatizace a modernizace pivovarů 2022

Už dvanáctý ročník odborné konference Automatizace a modernizace pivovarů 2022 o rozvoji pivovarských technologií se na začátku června uskutečnil v Černé hoře, v těsném sousedství nejstaršího českého pivovaru. M.A.S. Automation se zde poprvé představil jako partner veletrhu a dodavatel automatizovaných technologií pro nápojářský průmysl v evropském měřítku.

AMP 2022 165

Opět jsme spojili síly s naším dlouholetým německým partnerem BMS Maschinenfabrik GmbH, se kterým realizujeme inovativní automatizovaná řešení v nápojářském průmyslu. Pojí nás 20letá spolupráce a více než 1000 úspěšně dotažených projektů v oblasti automatizace suché části výrobního procesu, tedy paletizace a depaletizace, vyjímání a vkládání, třídění lahví a beden, balení a transportu u mnoha středních i velkých nápojářských firem.

Na konferenci v Černé hoře jsme společně jsme představili řešení v oblasti automatizace a logistiky pro pivovary. Naše linky nabízí automatizovaná řešení pro suché části výrobního procesu, hlavně v oblastech:

  • Třídění lahví a přepravek, které reaguje na současný globální trend individualizace, kdy se stále zvyšuje počet individuálních tvarů, objemů a velikostí lahví. To představuje vzrůstající nároky na třídění, se kterým přímo souvisí efektivita provozu plnících linek.
  • Vyjímání a vkládání lahví z/do přepravek a jejich transport.
  • Paletizace a depaletizace přepravek s lahvemi.
  • Přebalování do nových typů balení, jako jsou kartony, traye či speciální balení pro různé marketingové akce a speciální piva.

Děkujeme organizátorům za možnost být součástí této konference a budeme se těšit na další ročník.

Hledáte řešení automatizace v potravinářském či nápojářském provozu?

Máme řešení i pro vás, stačí se nám ozvat.