Pozvánka: kongres OBALKO 2022 zaostří na budoucnost balení

Technologie postupuje bleskovou rychlostí a obalový průmysl se snaží držet krok. Právě budoucnost balení je hlavním tématem jubilejního 10. ročníku českého a slovenského obalového kongresu OBALKO, na který bychom vás jako partneři rádi pozvali. Připojte se k nám na největší setkání obalových profesionálů ve střední Evropě, a společně se podíváme na výzvy, které obalový průmysl v příštích letech čekají.

OBALKO10 banner 1200x628 MAS

Balení zítřka je tu skoro už dnes: požadavky na jednoduché třídění a recyklaci, efektivitu při prodeji produktů a informování spotřebitele, snadný návrh, objednání i výrobu. Otázky jako rozšířená realita, digitální značení, ekodesign, objednávání online, klimatická neutralita…

Pojďte se společně s námi a dalšími evropskými obalovými profesionály setkat nad budoucností obalů, která je s rychlostí, kterou se svět pohybuje hned za rohem. Kongres OBALKO se koná už ve dnech 13. a 14. října 2022 v Aquapalace Hotelu Prague v Čestlicích.

Zarezervujte si s námi krátké setkání, během kterého vás rychle seznámíme s nabídkou služeb M.A.S. Automation. S našimi zástupci se také můžete potkat během dne na našem stánku, nebo na večerním Obalovém Business Mixeru. Kromě toho budou mít Michael Ondraschek a Pavel Coufal od našeho klienta Hügli Food společnou prezentaci s názvem Nástrahy i přínosy automatizace skupinového balení do kartonu v odpolední sekci Technologie & materiály od 14:20. Vstup na celý kongres je pro výrobce a distributory baleného zboží zdarma. Těšíme se na vás!