Přijďte na kongres EASTLOG a objevte logistiku bez limitů

Pandemie a probíhající válka na Ukrajině se podepsaly nejen na našich životech a ekonomice, ale zasáhly i logistiku. Právě návrat logistiky a dopravy do pozice oboru s neomezeným potenciálem je hlavním tématem letošního 26. ročníku kongresu EASTLOG. Jako partneři akce bychom vás na něj při té příležitosti rádi pozvali. Staňte se součástí největšího setkání logistických profesionálů v České republice! Přijďte si poslechnout praktické zkušenosti řečníků z ČR i zahraničních, zapojte se do diskuse a navažte nové obchodní kontakty.

MAS EASTLOG BANNER STRIBRNY PARTNER 1200x628

Kdy a kde se můžete nechat inspirovat?

25. a 26. května 2023 v Praze v moderním konferenčním prostoru O2 Universum.

Registrace na kongres EASTLOG už běží.

Co vás na kongresu EASTLOG ještě čeká?

25. května začíná celodenní konferenční program v 9.00 společným dopoledním blokem, ve kterém vám vedoucím týmu USAR a generální ředitelka společnosti Metro Ukrajina poví o tom, jak museli při plnění svých povinností překonávat ty největší logistické výzvy během přírodní katastrofy a války. Proběhne také panelová diskuse na téma Logistika bez limitů.

V 16.30 začne společný podvečerní blok, během něhož promluví o tom Jak restartovat ekonomiku, a naopak zkrotit inflaci ekonomka Helena Horská. Poté se připojí k pěti lídrům českého podnikatelského sektoru v panelové diskusi.

Mezi dopoledním a podvečerním blokem vám své know-how a zkušenosti předají odborníci z předních výrobních a obchodních společností. Najít nového dodavatele můžete během BizLOGu (desetiminutových setkání zákazníků a dodavatelů) a večer si odpočinete při networkingu pro účastníky kongresu.

A 26. května je na pořadu dne pohled do zákulisí logistického provozu – 4 exkurze, během kterých můžete vidět logistiku v akci. Pozor, tady je kapacita omezená a čím dřív se registrujete, tím spíš se na exkurzi dostanete.

Přijďte se insipirovat a navázat nové obchodní kontakty

Vstup na kongres EASTLOG je pro logistické manažery z výrobních a obchodních společností, které neposkytují logistické služby nebo jiné produkty a služby pro logistiku zdarma.

Štítky: